Jamax - Aktualności
Jamax logo
[Objekt FLASH]
Zdjęcie robotnika

Aktualności

Mieszalnik żywic posadzkowych Sikafloor

Już jest pierwszy na południu Polski dostępny mieszalnik żywic posadzkowych Sikafloor.

Innowacyjne Tkaniny szklane do ścian i sufitów

Logo - 160x68SYSTEXX by Vitrulan jest tkaniną szklaną ścienną i sufitową ze szkła tekstylnego, to znaczy utkaną z przędzy szklanej. Tkanina o bardzo szerokim zastosowaniu takim jak:

14 Edycja- GAZELE BIZNESU 2013

Firma Jamax Sp. J. ponownie znalazła się w elitarnym klubie GAZEL BIZNESU 2013

     Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku.

Tynk akrylowy firmy Caparol

Zdjecie - 80x74Szukasz dobrego i taniego tynku na swoją elewację? Nie wiesz jaki tynk zastosować? W swojej ofercie mamy do zaproponowania Tynk Akrylowy CT Fasssadenputz K15 (polisiloxsanowy) firmy Caparol. Wzmacniany siloksanem, który wzmacnia hydrofobowość tynku i podnosi jego odporność na zamakanie. Barwiony na miejscu od ręki w różnych dostepnych wzornikach np. RAL, 3D- SYSTEM, ATLAS, BAUMIT, BOLIX, HENKEL- CERESIT i wiele innych. Cena bazy tynku 3,35 zł netto/ kg, dopłata do wybranego koloru wyceniana indywidualnie.

Zapraszamy!

Nowy system dociepleń 10 lat gwarancji

Zdjecie - 160x13210-letni okres gwarancji na systemy ociepleń to najnowszy projekt Bolix. Najnowszy, lecz poprzedzony wnikliwymi badaniami. Czemu służy?

Jakość przebadana


     Program „10 lat gwarancji” skierowany jest do odbiorców planujących inwestycje w trwałą termoizolację domu przy użyciu nowych rozwiązań Bolix. Gwarancja obejmuje jeden z 3 kompletnych zestawów ociepleniowych: mineralny, krzemianowy i silikonowy w których wykorzystano odpowiednio przebadaną kompozycję klejów, podkładów, tynków, farb i siatek.

GAZELE BIZNESU 2012

Jamax Sp. J. w elitarnym klubie GAZEL BIZNESU 2012

     Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku.

Rusza nasz sklep internetowy

Zapraszamy naszych klientów do zamawiania towarów w naszym właśnie otwartym sklepie internetowym, aby przejść na stronę sklepu wystarczy kliknąć tutaj.

Nowa strona www

jamax - 160x106Witamy na naszej nowej stronie internetowej, na jej łamach będziemy publikować aktualne informacje z naszej firmy. Nowy styl, ciekawsza niż dotychczas prezentacja produktów oraz intuicyjna wyszukiwarka to najważniejsze jej zalety. Zapraszamy naszych nowych i obecnych klientów do częstych wizyt na naszej witrynie.

Login:
Hasło:
reklama
reklama